Post Top Ad

Kış İçin Seçtiklerim

Evvettt yavaş yavaş o ayazlı soğuklara alışmaya başladık malum bugün Kasım ayına da girmiş bulunuyoruz ve şu son iki gündür buralar felaket soğuk. İnce ceketler, trençkotlar falan neymiş hiç etki etmiyor artık kalın kalın giyme vakti gelmiş görünüyor :) Ben de hemen gözde sitem Zaful a uğrayıp kış için bişeyler seçtim. Gelin beraber bakalım.

BURADAN
Bu tatlı mı tatlı pembe sweater hem ponpon hem de inci detayıyla bi harika değil mi :) Ayrıca çokk da şirin. Ben gibi pembesever birine gösterilir mi yahu :) 

BURADAN
Bu kolları ponponlu sweater da seçtiğim diğer parçalardan. Ponponlu sweater ler de bu yıl çok moda biliyorsunuz bu kazakta da ağırlık kollara verilmiş ve güzel bir detay olmuş :)

BURADAN
Bu hırkayı da hem renk olarak hem de salaş duruşuyla çok beğendim hatta aldım. Hatta blogda kombin yazısı bile var. Eminim çoğunuz üzerimde de görmüştür. İnanılmaz sevdiğim ve hemen üzerime atıp çıktığım bu güzel hırka ayrıca nasıl sıcacık tutuyor anlatamam :)

İşte benim kış için seçtiğim parçalardan birkaçı. Bir de Zaful da şu an Kasım ayına özel harika bir alışveriş festivali var. Onu da incelemek için siteye mutlaka uğrayın derim :)

 https://www.zaful.com/11-11-sale-shopping-festival.html?lkid=11414122

12 yorum:

 1. Hi, nice choices. I am your new follower 😊

  YanıtlaSil
 2. o ponponlu kazaklara bayıldım :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim ben de aşırı sevdim!:)

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. O süper ya yazısı var blogda kombinli :D

   Sil
 4. adorable new design! and I love such sweaters!

  YanıtlaSil
 5. Ponponlara alışamadım hala ama o somon hırkayı ben de beğendim :)

  YanıtlaSil
 6. Hırka gerçekten çok ciciiii :))

  YanıtlaSil

Post Top Ad