Post Top Ad

Vingate Elbiseler / Dresslily


Hu huuuu :) Vintage tutkunları burada mı! O zaman sizinle biraz geçmişe yolculuk yapalım ve günümüzde de halen en sık tercih edilen vintage elbise modellerine bi göz atalım ne dersiniz. Elbise deyince ilk aklıma gelen sitelerden biri şüphesiz Dresslily ve sitede birbirinden cicili bicili vintage elbiseler buldum ki anlatamam :) Vintage ayrı bir tutku zaten! 

O zaman hemen sizin için seçtiğim birkaç modele bakalım ve yazının sonunda sizi harika sürprizler bekleyen indirim kuponunu da bırakıp kaçayım :) Kupon kodunu 31 Ocak a kadar kullanmayı da unutmayın...

Hemen alttaki hafif dekolte detaylı ve puantiyeli elbise bana şeyi hatırlattı :) Başına da şapkasını geçirip eline piknik sepetini alıp kırlara çıkan kırmızı başlıklı kız misali falan :) Genelde bu tarz elbiselerle piknik resimleri pek bi trend biliyorsunuz. Onun dışında çok mu şirin çok mu şeker bir elbise :)


Yine kırmızılardan gidelim madem :) Bu safer daha ağır daha sade ve yine şık bir kırmızı elbise.. Hem günlük hem özel davetler için tercih edilebilir. Ayrıca hem yaka hem de sırt detaylı. Şık stilettolar ile muhteşem kombinlere imza atılabilir. Ayrıca kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun :)


Peki ya ful çiçekli bir modele ne dersiniz? Yine sırt detaylı ve oldukça zarif bir çiçekli elbise. Siyah üzerine işlenmiş kırmızı güller. Sanki sizi açık hava bir partiye çağırıyor! 


Ve son olarak da sadece etek kısmı puantiyeli ve özellikle gündelik için sıkça tercih edilebilecek bu siyah elbiseye de bi göz atabilirsiniz. Daha o kadar çok model var ki buraya sığdıramadığım. O yüzden siz mutlaka diğer modellere bakın..


Hemen sizinle indirim kodunu da paylaşmak istiyorum: % 20 indirim kodu DLSPRING
Time: 16 th,Jan-31 th,Jan.

11 yorum:

 1. Gerçekten hepsi birbirinden güzel bu elbiselerin 😊

  YanıtlaSil
 2. teşekkürler bayanlara yine çok güzel elbiseler bulmuşsunuz :)

  YanıtlaSil
 3. benim tarzım değiller ama çok da güzeller :-))

  YanıtlaSil
 4. 2 numaralı kırmızı elbiseye bayıldım ben...

  YanıtlaSil
 5. Güzel oluyor vintage elbiseler ama benim tarzim degil daha dar kesimleri seviyorum 😊

  YanıtlaSil

Post Top Ad