Post Top Ad

Zaful 3rd Anniversary Blog Giveaway

My dear followers, there are some news, I would love to share with you guys. One of the biggest online fashion store "Zaful" is now celebrating their 3rd anniversary.

I've checked out the details about this anniversary blog giveaway. In honest it's quite awesome. The link to their blog is over here: https://zafulofficial.wordpress.com/

Who doesn't love giveaways? Go to their blog and take a look. I would be very happy if you leave a comment after participating the give away event. Zaful will choose a couple of winners from june 08- june 22 every week and give out huge rewards! How to proceed:

Follow Zaful officil's Word press and leave comment like this: @pembedunyamm+followers user name+I prefer 'Activity Name'

Many thanks. Sevgili takipçilerim, sizinle paylaşmak istediğim bazı haberler var. En büyük online moda mağazası Zaful 3. yıldönümünü kutluyor. 

Zaful sitesinin bloğundan https://zafulofficial.wordpress.com/ daha detaylı bilgiye ve katılım koşullarına göz atabilirsiniz. 

Çekilişleri kim sevmez ki? Onların bloğuna gidin ve birbirinden güzel ürünlerine bi göz atın eminim beğeneceğiniz birçok ürün olacak. Çekilişe katılırken yazacağınız yorumlara @pembedunyamm  olarak beni de tag yaparsanız çok mutlu olurum.

Zaful çekiliş kuponlarını 08-22 Haziran tarihleri arasında her hafta yapılan yorum ve paylaşımlar arasından seçeceği kişilere verecek ve onları büyük ödüller bekliyor!

Yapmanız gerekenler;

Zaful wordpress hesabına üye olup, @pembedunyamm+takipçi kullanıcı adınızı ve tercih ettiğiniz aktivite adını yorum bırakıyorsunuz. 

Bu arada sizler için Zaful'dan bazı trend ürünler seçtim :)

Yaz geldi havalar ısındı. Ohh bi gözümüz gönlümüz açıldı, balkonda çiçeklerimiz açtı derken yaz gelince bi anda renklenen moda dünyası da sezona birbirinden güzel ürünlerle giriş yaptı. Bunlardan biri de midi bodycon dress yani midi boy vücudu saran elbiseler. Ben hazır yaza girmişken ürünlerini çok beğendiğim Zaful'dan güzel bir dilek listesi hazırladım. Bu sezonun en trendlerine gelin birlikte göz atalım :)

1) Fırfır Detaylar / Ruffled: Bu sezonun en trendleri arasında fırfır detaylı elbiseler, bluzlar var. Genelde çiçeklerle bezenmiş, omzu açık ya da crop top olarak mükemmel fırfır detaylı ürünlere rastlamak mümkün. Hemen siz de bir tane gardrobunuza ekleyebilirsiniz.

Floral Midi Dress

Omzu Fırfırlı Elbise: BURADAN
Yakası Fırfırlı Bluz: BURADAN

2) Bolca Nakış / Embroidery: Bu sezon yine nakışlı modellerin zirve yaptığı bir sezon. Ben özellikle bu yaz nakışlı crop toplara bayılıyorum. Yine elbiseler, bluzlar çeşit çeşit nakışlı modellerle aklınızı başınızdan alacak.

Nakışlı Fit Gömlek: BURADAN

Black Floral Dress 
Nakışlı Askılı Elbise: BURADAN

3) Volan Kollar / Belled Sleeve: Ve benim bu sezon yine en sevdiğim modellerden biri volan kol detaylı bluz ve gömlekler. Nasıl güzel nasıl şık!

Siyah Çiçekli Bluz: BURADAN
Pudra Bluz: BURADAN

Sevgiler

11 yorum:

Post Top Ad