Post Top Ad

Çiçekli Tankini ve Kahverengi Saat

Tatil sezonunu nihayet açabildik. Sanki bu yıl yaz hiç gelmeyecekmiş gibiydi bi gün fırtına bi gün yağmur. Ama nihayet yaz sıcaklarını görebildik umarım çabuk geçmez. Bide bunun üstüne benim en sevdiğim aylardan ve tabiki -doğum günüm de bu çok sevdiğim aya denk gelince ayrı bir mutlu oluyorum- Temmuz'a şunun şurasında bişicik kalmamışken bizim evde tatil planları yapılmaya başlandı bile :) Evde bi telaş bi heyecan.

Hemen girdim Rosegal'e. Sezon için neler var neler gelmiş iyi bi gezdim ve şaka maka baya güzel mayo ve bikiniler, tankiniler ve daha birçok plaj malzemesi yerini almış bile! :) Hemen kendime bu çiçekli tankiniyi aldım. Hem renklerini hem desenini hem de sevdiğim yüzücü mayolarına benzediği için kaçıramazdım tabiki. Bir de üst için tül parçası var ki kimono niyetine üzerinize geçirivereceğiniz bu üçlü parçaya bayıldım diyebilirim!

Bu tarz rahat modelleri sevenler bence sitedeki bu ve diğer farklı modelleri değerlendirebilir. Hem rahat hem de çok şık modeller bence. Ben seviyorum :)

Bir de Rosegal'den bununla birlikte aldığım kahverengi saatim var ki instagramda paylaşır paylaşmaz baya bi beğenilmiş maşallah :) Ben de baklava desenini ve o tatlı çikolata rengini çok sevdiğim için ve saatlere ayrı bi zaafım var zaten her kombine bir saat yakıştırmayı çok severim. Bu tatlılığı da öylece kapıvermiş oldum :)

Ürünleri beğendiyseniz fiyat ve detay bilgileri için linklerini aşağıya bırakıyorum :) Alışveriş yapmadan siz takipçilerime özel indirim kodlarını da şuraya bırakıvereyim: RGTina   RosegalZ   RGTina5th.

tankini modelleri

tankini üstü

tankini modelleri 2018

spor saatler

bayan saat

bayan saat modelleri

Tankini: Rosegal
Saat: Rosegal

10 yorum:

Post Top Ad