Post Top Ad

CİLT LEKELERİNE KARŞI İLK ADIM VINOPERFECT CONCENTRATED BRIGHTENING ESSENCE


Koreli kadınların güzellik ritüellerinden esinlenilerek geliştirilen ve Caudalie’nin uzmanlığından beslenen hafif ve eşsiz bir formül şimdi 100 ml yeni şişesinde.

Tüm dünyadaki kadınları gözlemlemek, güzellik rutinlerini, tutkularını ve estetik arzularını izlemek Mathilde’in bir alışkanlığı haline geldi. Bu merakla geçtiğimiz iki yıl boyunca Asya’yı gezen Mathilde, bölgenin ve özellikle de Kore’nin kültür ve güzellik alışkanlıklarını derinlemesine inceleme fırsatı buldu: Su gibi saf ve temiz bir cilt arzulayan bu kadınların güzellik ritüellerini inceledi. Pürüzsüz, sıkı, nemli ve canlı bir ten; lekesiz, porselen gibi bir cilt. Peki, ya sonra? Aktif bileşenler yönünden oldukça zengin, losyon ve serum arasında suya benzeyen yapısıyla ünlü “essence” işte bu merakın sonucunda ortaya çıktı.Uzakdoğulu kadınların güzellik rutinindeki bu kilit basamağın belirli sınırlar içinde bir sır olarak kalmaması gerektiğini düşünerek bu formülü geliştirmek üzere özenle çalışmaya başlayan Mathilde, Vinoperfect Concentrated Brightening Essence ürününü yarattı: Cildin serumun içerdiği aktif bileşenleri daha kolay kullanmasını sağlayan ve serumun etkinliğini arttıran ışıltı etkisi sunan ilk esans.

EKSİKSİZ BİR GÜZELLİK RUTİNİ İÇİN VAZGEÇİLMEZ İKİLİ

Essence Asyalı kadınların en iyi sakladıkları sırlardan biri olan layering tekniğine dayanıyor. Bu incelikli, nazik rutin belirli bir yaşam tarzı ile gerçekten etkili kozmetik yaklaşımını bir araya getiriyor. Essence artık Vinoperfect rutininin vazgeçilmez bir parçası.1.       ADIM
Serumun etkinliğini arttırmak için Concentrated Brightening Essence’ı nazikçe yüz, boyun ve dekolte bölgenize uygulayın. Güzellik tavsiyesi: Ürünü Koreli kadınların yaptığı gibi parmak uçlarınızla veya bir pamuk yardımıyla uygulayabilirsiniz.

2.       ADIM
En hassas ciltler de dahil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan ve tüm cilt lekeleri üzerinde etkili Vinoperfect serisinin kült ürünü Radiance Serum Complexion  Correcting’i uygulayın.Cildi ölü hücrelerden arındırmak için glikolik asit; dengeli ve ışıltılı bir görünüm için beyaz şakayık özü ile nemlendirici ve rahatlatıcı özellikleriyle bilinen ve Caudalie’nin klasikleşen içeriği haline gelen üzüm suyu maksimum ETKİ için bir arada. 56 günün sonunda, 33 gönüllü üzerinde dermatologlar tarafından değerlendirilen Brightening ’in cilt tonunu %27 oranında eşitlediği ve iyileştirdiği kanıtlanmıştır. Katılımcılardan %91’i gözle görülür sonuçlar aldığını doğrulamıştır. Geliştirilen formül çalışmaya katılan tüm gönüllülerde TOLERE edilmiştir. Anında ferahlık hissi veren suya benzer dokusu ve içeriğindeki hoş doğal notalara sahip portakal çiçeği suyu ile DUYULARA HİTAP EDEN KEYİF ince çizgilere sahip özel şişesinde..

Caudalie yalnızca yetkili eczanelerde satılır.
Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı 100 ml: 130 TL
                                                        150 ml: 175 TL

10 yorum:

 1. çok iyi markadır çok severim ürünlerini..

  YanıtlaSil
 2. One of my fav brands )

  https://elenabienvenido.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 3. En sevdiğim markalardan ♥

  YanıtlaSil
 4. Epidermis Polikliniği 1994’te İzmir-Karşıyaka’da kurulmuş olup başta lazer epilasyon olmak üzere cilt bakımı,cilt lekeleri tedavileri,saç ekimi,kılcal damar tedavisi,kalıcı makyaj gibi birçok güzellik uygulamasını en uygun fiyatlarla ve uzman ekibiyle profosyonelce gerçekleştirmektedir.Uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. https://www.epidermis.com.tr/ lazer epilasyon cilt bakımı,saç ekimi,epidermis lazer epilasyon,iğneli lazer epilasyon,nd yağ lazer,diyot lazer epilasyon,lazer yaptırmak,lazer zararlı mı,profpsyonel lazer epilasyon,kıl dönmesi ve batık çözümler,sivilce tedavisi,leke tedavileri,kalıcı makyaj,kaş kontürü,izmir lazer epilasyon,lazer epilasyon izmir,bölgesel incelme,terleme tedavisi,göz çevresi tedavileri,kılcal damar tedavisi

  YanıtlaSil

Post Top Ad