Post Top Ad

Pırlanta Merkezinden Dev Kampanya

Pırlanta Merkezinden Dev Kampanya!
Pırlanta Merkezi ile hayalinizdeki yüzüğe dev indirimlerle sahip olun. Evlilik yıldönümleri, doğum günü ya da sevgililer günü… Sadece size özel günlerin baş kahramanı pırlanta yüzük modelleri. Genellikle evlilikler nişan yüzükleri yani alyanslarla başladığı için, yıldönümü için benzersiz ve mükemmel bir yıldönümü yüzüğü ile kutlamayı istemeniz doğaldır. Aynı zamanda romantik bir evlilik teklifi için de vazgeçilmez baget pırlanta yüzüklerden ilham alabilirsiniz. Pırlanta Merkezi’nin yepyeni kampanyaları ve uygun fiyatlı mücevherleri, nadir taşları en güzel şekilde sunuyor. Tüm ürünlerde gerçek %50 indirim fırsatıyla gösterişli pırlantaları sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik 999 TL üzeri alışverişlerde pırlantalı çınar yaprağı kolye hediye!
0.77 ct. Pırlanta Tamtur Yüzük
Evlilik teklifi ya da sevgililer günü hediyeleri dendiğinde her zaman bir tektaş yüzük önerilse de bütün bunlara rağmen, bugün birçok çift bu kuralları yıkıyor ve baget yüzük, pırlanta tamtur yüzükler gibi farklı tasarımları seçiyor. Ayrıca 5'inci, 10'uncu veya 15'inci yıldönümü için bir yüzük hediye etmek isterseniz, şüphesiz eşinize hoş bir sürpriz olacaktır. En özel gününüz için bir pırlanta yüzük satın alınması basit bir iş değildir. Göz önünde bulundurulması gereken birçok faktör vardır. Bunlardan ilki yüzüğün stilini ve tasarımını belirlemek. Pırlanta Merkezi sizlere en uygun fiyatları sunar.
0.21 ct. Pırlanta Baget Yüzük
Pırlanta merkezi tamtur yüzükler kataloğu bu konuda eşsiz tasarımlar ve bol seçenek sunuyor. Size sadece yüzüğünüzün üzerinde bulunacak taş sayısına, düzenlemelerine ve büyüklüğüne karar vermek kalır. Pırlanta merkezinin sertifikalı özel yüzükleri bu yüzden en kaliteli seçenekleri sunar. Pırlanta alırken işi şansa bırakmamak mutlaka güvenilir markalardan almak önemlidir.
0.15 ct. Pırlanta Baget Yüzük
Pırlanta mücevherlerin yenilikçi çizgilerle tasarlanması ile oluşan baget yüzükler, büyüleyici ışıltısı ile sevdiklerinize unutulmayacak bir armağan vermenizi sağlar. Usta ellerde, sanatla işlenen ve ışığını yansıtan yüzükler Pırlanta Merkezinde sergileniyor. Sevginizi ölümsüzleştirecek bu özel koleksiyonda yer alan baget ve tam tur yüzükler, görenleri hayran bırakıyor. Aşk, sevgi, tutku ve heyecan… Sevgilinize vereceğiniz bir pırlanta baget yüzük ile en özel anların sembolü bir ömür boyu yanınızda olsun. Modern yapısı ile spor kıyafetlerle ya da abiye giysilerle kombin yapılarak kullanılabilecek bir aksesuardır. Pırlanta Merkezinin bu özel koleksiyonu ile hemen tanışın!

11 yorum:

Post Top Ad