Post Top Ad

Konya 42 Yöresel Açıldı!!!!

Yöresel ürünlere kim bayılmaz ki!!! Her yörenin kendine has şahane lezzetli organik yiyeceklerini bazen hususi dışarıdan getirtiriz ya da bir yakınımız gidecekse oraya sipariş veririz ama bu sefer size güzel bir haberim var Konyalılar!!! :) Yöresel ürünler ayağınıza geldi: Konya 42 Yöresel açıldı!!!!

Konya 42 Yöresel ürünler

Ben bir kaç gün önce tam da açıldığı yani satışa başladığı gün ziyarete gittim ve sizin için ürünleri didik didik inceledim ve Ahmet Bey'den güzel bilgiler de aldım. Ürünler bizzat mevsiminde sipariş ediliyor ve getiriliyor.. Elâzığ dan Kars'tan, Niğde'den Karadeniz'den Malatya'dan kısacası Türkiye'nin dört bir yanından yöresel ürünleri artık kendilerinde bulabilirsiniz!!

el yapımı sirkeler

Elâzığ'ın enfes tereyağı -tadı muhteşem diyebilirim-, Maraş salçaları ve baharatları, tam 38 çeşit el yapımı sirkeler ve ballar, kurutmalıklar, kurutulmuş meyveler ve kuruyemişler, reçeller, el yapımı çikolatalar, Harput Dibek kahvesi ve daha neler nelerrrr... :)

El yapımı çikolata

El yapımı tereyağı

Ben şahsen ürünleri incelerken baya bi vakit geçirmişim bide lezzet testini de sayarsak tabi sizleri düşünemiyorum ki şu Pandemi döneminde özellikle daha çok dikkat etmemiz gereken sağlığımıza uygun genelde katkısız, şeker derecesi oldukça düşük ve el yapımı, organik ürünleri burada kolaylıkla bulacağınıza eminim o yüzden şu anki ilk alışveriş rotanızda olsun..

Ola ki ziyaret etmek isterseniz yerleri Meram'da Orduevi'ne çok yakın yürüme mesafesinde.. Bide uğradığınızda muhakkak o nefis Harput Dibek kahvelerini de bi tadın..

Sevgiler...

2 yorum:

  1. el yapımı çikolata için bir sipariş verilir yani :-))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ya dimi bide tatları o kadar güzel ki aklımın yarısı orda kaldı 😍🙈

      Sil

Post Top Ad