Post Top Ad

ALOREE CC GÖZ SECOND LİFE - HATA KAPATICI

Aloree ürünleri ile ilk kez Madam Fikir' in etkinliğinde tanıştım. Organik sertifikalı ve doğal ürünleri hep sevmişimdir. Ve genelde kullandığım kozmetik ve bakım ürünlerim organik içeriklidir. Aloree bu konuda gerçekten güzel bir marka diyebilirim ilk kez denediğim kapatıcısı beni inanılmaz şaşırtan bir etkiye sahipti çünkü.

Bu marka ile tanışmamız Lavera Türkiye ve Lilakutu aracılığı ile oldu aynı zamanda. Kendileri bize çanta boy ürünlerini hazırlamışlardı ve harika ürünlerle tanışmamızı sağladılar. Benim hemen denemeye başladığım ilk ürün bu güzel kapatıcı oldu.


Öncelikle ürün, göz çevresindeki kusurları kadifemsi bir doku oluşturarak kapatıp güzel bir şekilde canlandırıyor. Kadifemsi ve yumuşacık yapısına bayılacaksınız. İlk kez bir stik şeklindeki kapatıcının bu kadar güzel kapattığını ve canlandırdığını gördüm. 

Kuruma ve iz yapma diye bişey kesinlikle yok. Geçtiğimiz aylarda bu konuda bir stik kapatıcıdan inanılmaz şikayetçiydim hatta ama bu ürün tabularımı tamamen yıktı demek ki hem stik olup hem de hem bu kadar iyi performanslı bir ürün varmış üstelik çok da yakınınızda Lilakutu'da.


Sürdüğünüz anda cildinize o ipeksi dokunuşu hissediyorsunuz, dağılımı ise bi o kadar kolay. Ben minik fondoten ve kapatıcı fırçamla uyguluyorum ve anında dağılıyor. Zengin nemlendirici yüklü bir ürün incecik bir yapısı var. Silikon, paraben, sentetik koku içermediği gibi hayvanlar üzerinde de test edilmeyen bir ürün. Zaten başta da dediğim gibi Ecocert ve bio organik sertifikalı.

Ben bu ürünü çok sevdim, sizler nasıl buldunuz? Bu arada daha sizinle paylaşacağım bu markanın bi kaç ürünü daha var, takipde kalın :)

Sevgiler

16 yorum:

 1. Henüz satışı yok sanırım guzel bir ürüne benziyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Var canım satısı son verdiğim linkten bulabilirsin ama 2'li paket halinde ama set olarak :)

   Sil
 2. Bundan bende de var sanırım.Dudak balmı sanıp bekletmeme ne demeli bilmiyorum :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yaa öyle gibi duruyor ama :DD O da güzel hemen denemelisin ürün müthiş!

   Sil
 3. ilginç bir ürün yalnız fiyatı oldukça yüksekmiş..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet canım fiyat konusunda haklısın biraz yüksek her bütçeye uygun değil ama ümidim daha uygun hale gelmesi

   Sil
 4. merak ettim doğrusu ancak fiyatı gerçekten yüksekmiş :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. umarım deneme fırsatın olur fiyatı falan düşerse :)

   Sil
 5. Teşekkürler güzel bir ürün gibi :)

  YanıtlaSil
 6. Very sueful for flawless make-up!

  YanıtlaSil
 7. Güzel bir ürüne benziyor hemen inceliyim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oww şimdi baktım da fiyatı çok uçukmuş:(

   Sil

Post Top Ad