Post Top Ad

İnstagram'a Yüz Filtreleri Geldi!


  
Sosyal medya ağlarının dur durak demeyen hızları ve her geçen gün yenilenen güncellemelerini bazen takip etmekte zorlanıyoruz :) Açık söylemek gerekirse bazı güncellemeleri hiç sevememişken bazı güncellemelerini de çok sevdiğimiz bir gerçek! İnstagram bugün de aslında daha önceden bildiğimiz ve çok sevdiğimiz Snapchat yüz filtrelerini kullanıma sundu. 

Ben her ne kadar Snapchat kullanmasam da bu yüz filtrelerini çok seviyordum açıkçası ve çok aktif olduğum İnstagram'a da eklendiğini duyunca sevindim :) Bu güncellemedeki maksat tabiki çok sıradan hale gelen selfielerin daha da eğlenceli olması. Ama tabiki İnstagram amcanız bu özelliği hem ön kamerada hem de arka kamerada kullanabilmenizi sağlıyor.

Buna bir de çok sevilen Boomerang ı eklersek bence çok güzel olacak gibi. Şimdilik yüz filtrelerinde şu sıralar çok popüler olan 8 filtreyi seçebileceksiniz ama ilerde ne olur bilmem :D

İnstagram Yüz Filtreleri Nasıl Kullanılır?

İnstagram Yüz filtreleri uygulamasını kullanabilmek için öncelikle İnstagram son güncellemenizin olması gerekiyor. Ardından Hikayeler bölümündeki Canlı, Normal, Boomerang ve Eller Serbest seçeneklerinin yanında bir yüz filtresi butonu göreceksiniz. Onu sağa sola kaydırarak da (kelebek, tavşan, koala gibi) istediğiniz filtreyi seçip kullanabileceksiniz.
 
Peki sizler İnstagram'ın son atağı olan yüz filtreleri uygulamasını nasıl buldunuz? Snapchat ile yarışabilir mi? Hoş aylık aktif kullanıcısı 200 milyona yakın olunca beğenilemeyeceğini pek düşünemiyorum ben :)

Sevgiler

13 yorum:

 1. Bu sosyal medyaya sanki çook mu zaman ayırıyoruuuz ya bende blogumda bununla ilgili bir yazı yazdım beklerim ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vallahi Gizemcim biraz öyle mi bilmem :D alışkanlık olup gidiyor sanki bizde ne olacak bilmem :) elbette hemen uğruyorum yazına :)

   Sil
 2. I use Instagram for my photos from trips)

  YanıtlaSil
 3. Hihih, bence çok iyi oldu. Hala sadık Snapchat kullanıcısı bir kesim varsa da Instagram Stories bana çok pratik geliyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ayen öyle canım valla Stories bana da en güzeli geliyor snapchat zaten hiç kullanmamıştım bu iyi oldu baya :D

   Sil
 4. Sevgili Facebook kurucusu Snapchati alamayınca İnstagrami Snapchate benzetti stories uygulamasıyla. Yenilik her zaman iyidir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. valla öyle oldu canım akıllı olan kazanır dimi :D güzel de oldu :)!!

   Sil
 5. Thanks a lot :D

  Instagram is my fav social media profile :D You have an amazing recaps my friend :D Following you on instagram too <3 hope you can follow me back :D

  NEW TIPS POST | Discover the IDEAL BRUSH for your HAIR TYPE!
  InstagramFacebook Official PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. thanks dear yes of course I following your instagram page!

   Sil
 6. Bence eglenceli. Sanpchat ben de kullanmiyorum.

  YanıtlaSil

Post Top Ad