Post Top Ad

Ruj Organizerim / Newchic.com

Organizerlerin hayatımızdaki öneminin ne kadar büyük olduğunu hepimiz biliriz. Söz konusu bi de makyaj organizerleri ise daha da önemlidir bence :) Ortalıklarda başıboş avare gezen rimeller, fırçalar, rujlar ve tüm makyaj ürünlerini anında dize getirir :) Bi anda bütün kalabalığınızı toplar ve harika bir düzene oturtur. Makyaj organizerleri konusundaki yazılarıma ki bir makyaj bloğu olarak değinmemek elde değil, buradan ulaşabilirsiniz.

Organizer of we all know how great of importance in our lives. In the case of a de makeup organizer it is even more important in my opinion :) the dust in stray wanderer browsing mascara, brushes, lipstick and brings all the makeup instantly string :) BI now collects all your crowdedness and sat down to a wonderful layout. Organizer of the makeup of my writings on makeup impossible not to mention the blog, click here.

Bugünki bahsedeceğim organizer ise yine harika bir ürün olan ve Newchic.com'dan gelen ruj organizerim. Bu aralar epeydir böyle bir ürün aramaktaydım ve sayfada da çok uygun olduğunu görünce dayanamadımm. Sitedeki fiyatı 4.98$.

The organizer will talk about that again today with a great product and I am from Newchic.com organizer lipstick. I've been looking for this for a long time and I could not bear the sight of such a product search is very convenient on the page. price of $ 4.98 on the site.Organizer toplamda 24 bölümden oluşan oldukça kullanışlı bir ürün. Şahsen tüm rujlarımı toparlayıp bi araya getirdiği için çok mutluyum. Ve her gün makyajımı yaparken ortalıkta ruj arama gibi bir derdim kalmadı artık. Rutin makyajıma göre istediğim rujumu elimi attığım gibi bulacağım artık :)!

Organizer quite useful product consisting of a total of 24 sections. Personally, I am very happy to pack up all my lipstick bi brought together. And while doing my makeup every day I do not have to worry as lipstick search around anymore. I take my hand as I'll find my lipstick I want my makeup routine by now :)!Ürün aynı zamanda yurt dışından bir hafta, on gün gibi çok kısa bir sürede ve sorunsuz bir şekilde bana ulaştı. Sımsıkı sarıp sarmalandığı için hiçbir hasar görmemişti. Bu konuda da kendilerini takdir ettim. Sizler de makyaj organizeri arıyorsanız ve benim gibi düzen tutkunu bir insansanız siteye göz atmalısınız. 

Products at the same time a week abroad, in a very short period of ten days and seamlessly reached me. He had not seen any damage to the tight swathing. I admire themselves in this regard. If you are looking for the makeup organizer and a person whether you should browse the site layout buff like me.

İyi alışverişler :)

23 yorum:

 1. Organizerlere bayılıyorum.Makyaj masamın üstü dopdolu olmasına rağmen hala almaktan vazgeçemiyorum.Güle güle kullan sende ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. valla aynen benimki de öyle masa ful organizer hala da çoçuk gibi seviniyorum alınca :)

   Sil
 2. Çok beğendim fiyatıda gayet uygun :) Güle güle kullanın

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkürler canım evet fiyatı da gayet uygun :)

   Sil
 3. Great products dear
  Kisses
  http://softcutie.blogspot.com.uy/

  YanıtlaSil
 4. Organizador sempre é bom para muita coisa como, organizar maquiagens e outros objetos.
  magrafelizpensa.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. I agree it is very important organizer :) thanks

   Sil
 5. güzel ama ben bir türlü rast gelip de bulup alamadım :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bu siteye de bakmanı tavsiye ederim canım :)

   Sil
 6. bende de var böyle bir tane hayat kurtarıcılar resmen..

  YanıtlaSil
 7. güle güle kullan cnaım, gerçekten derli toplu olmak adına çok işe yarıyor bunlar, ben de sverek kullanıyorum =)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sağol tatlım yaramaz mı valla bi anda topladı hepsini :)

   Sil
 8. Hemen siteye gidiyorum :) Umarım kargosu da uygundur, güle güle kullan canım :)

  YanıtlaSil
 9. Çok güzel güle güle kullan. Ben de oje ruj ve kalemlerim için istiyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet onlar için de harika olur valla ozellikle ojeler için bana da lazım :)

   Sil
 10. Thanks Nataly have a nice day!

  YanıtlaSil
 11. Thank you for your comments in the blog, I follow you 757 :)

  http://veraanda.blogspot.ru/

  YanıtlaSil
 12. Her türlü orginizeri beğenerek kullanıyorum. Mutlulukla kullan canım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağol canım benim seninkiler de harika gercekten!!

   Sil

Post Top Ad