Post Top Ad

Wee Baby Temassız Ateş Ölçer

Bir bebek için en mühim alışverişlerden biridir sanırım ateş ölçer. Çünkü anneysen ve bebeğini an ve an korumak ve gerekli zamanda gerekli önlemleri almak istiyorsan yanında daha doğrusu anne bebek çantanda muhakkak bir ateş ölçer bulunmalı.

Ben ilk ateş ölçer deneyimimi Wee Baby temassız ateş ölçer ile bizimkinin aşı dönemi öncesi yaptım. Ahh o aşılar ve diş çıkarma dönemi. En önemli ve en dikkat etmeniz gereken zamanlar. Çok şükür ki biz aşı dönemini ateşsiz atlattık ama atlatamayan birçok bebek var. 

Wee Baby temassız ateş ölçer

Işte bu yüzden ateş ölçer hem annenin hem bebeğin hayatını kurtaran ve olası hastalıklara karşı koruma kalkanı olan müthiş bir icat. Bebeğinizin ateşini en güzel tespit edebileceğiniz bölgeler; rektal bölge (popo), koltuk altı, kulak ve ağızdır. Bu yüzden ateş ölçeri bu bölgelerden biri üzerinde kıllanarak daha sağlam sonuçlar elde edebilirsiniz.

temassız ateş ölçer kullanımı

En güzel temassız ateş ölçer

ateş ölçer nasıl kullanılır

Wee Baby Temassız Ateş Ölçer Nasıl Kullanılır?

* Vücut, oda sıcaklığı ve yüzey sıcaklığı ölçebiliyorsunuz ( tam 3 farklı ölçüm yapıyor ve bu da çok işinize yarıyor)

* Özellikle mama ve banyo suyu sıcaklığını yüzey sıcaklığı ile çok rahat ölçebiliyorsunuz ( sağdığınız süt veya mamanın belli saat ve sıcaklıkta muhafaza edilmesi gerekiyor bunun için oda sıcaklığı sürekli kontrol edilmeli)

* Aydınlatmalı LCD ekranı sizi tehlikeli yada kritik durumlarda sinyal ile uyarıyor 

* Ve yine bana göre çok önemli bişey; özel kutusunda sağlam ve hijyenik bir şekilde yanınızda kolayca taşıyabiliyorsunuz ki benim anne çantamdan hiç çıkmaz mesela.

* Alından ölçüm yapacaksanız 3/5 cm uzaktan tutmanız yeterli. 32 farklı ölçümü hafızasında tutabiliyor sonra sıfırlıyorsunuz.

* 2 adet AA pille çalışıyor ( tek kullanımlık, sarj olmayan)

* Tam 2 yıl garantisi var.

* Hafif bir ürün ve gereksiz ağırlık yapmıyor.

Ateş şakaya gelmez derler hakikaten öyle. O yüzden siz anneler ve anne adayları en büyük tavsiyem yanıbaşınızda veya evinizde bir ateş ölçer bulundurmanız. E bebek ve birçok yerden temin edebilirsiniz.

Sorularınız olursa bana @pembedunyammm instagram hesabımdan ulaşabilirsiniz.

6 yorum:

 1. Bir anne olarak bilirim kıymetini pikniğe de gitsen yanında olmalı
  Çabuk bozulmaması önemli
  tanıtım ve inceleme için editöre teşekkür ederiz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle hiç yanımdan eksik etmem miniklerin sağlığı çok önemli ♡♡♡

   Sil
 2. bende kulakten ölçen ateş ölçer kullanmıştım kızım 5 yaşında ama hala elimin altında olmasına en dikkat ettiğim şeydir kendisi....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne güzel bir anne olarak sorumluluğu yerine getiriyorsak ne mutlu bize :)

   Sil
 3. Geçmiş olsun yakışıklıya. Iyi bir ateş ölçer çok önemli 😊

  YanıtlaSil

Post Top Ad