Post Top Ad

Doğal Cilt Bakım Ürünleri ile Tanışın: Phytocenter

Hayatımda denk geldiğim bu kadar içeriği temiz  hatta tertemiz ve doğal ender markalardan biri oldu Phytocenter. Gerçekten sayfayı ve ürünleri incelediğinizde bana hak vereceksiniz ki ben de cilt bakımında doğallığa ve şifa dolu bitkilerin mucizelerine aşırı inananlardanım..


doğal kozmetik ürünlerPhytocenter doğal kozmetik ürünleri de sağlıklı bir yaşam için neler yapılabilir fikriyle yola çıkılan ve ilhamını doğadan ve doğallıktan alan ürünler. Markanın hem gıda takviyeleri hem de kozmetik ağırlıklı ürünleri mevcut. Bizzat gıda ve endüstri mühendisleri ile sadece bu konu üzerine çalışan şahane bir ekip de arka planda.


Ben de hemen gözüme kestirdiğim iki ürününü alıp denemeye başladım. Bunlardan biri Phytocenter Anti Wrinkle Lifting Cream ( Yaşlanma Karşıtı Krem ) diğeri de Phytocenter Leke Giderici Krem..


Phytocenter Zgbabyskin Cream ( Yaşlanma Karşıtı Kırışıklık Giderici Krem)


* İçerisinde sarı kantaron, badem, kayısı çekirdeği, limon kabuğu, mersin ve kudret narı yağları ile ısırgan ekstresi, E ve C vitamini var. Yani şahane bir içerik ve şifa dolu bir krem adeta.


doğal kırışıklık kremi


yaşlanma karşıtı krem tavsiye


*Cildi hem sıkılaştırıyor hem de vücudun zamanla kaybettiği kolajen miktarını uyarıp kırışıklık gidermeye yardımcı oluyor böylece de yaşlanma etkilerini de azaltıyor tabi. Ayrıca cok iyi bir nemlendirici.


* Her cilt tipi için uygun bir ürün ve vazelinimsi bir yapıda. Yoğun bir krem ve parmaklarınızla ısıtarak gece yatmadan önce kuru cildinize uyguluyorsunuz. Çok naturel bir kokusu var asla rahatsız etmiyor. 


* Cildime uyguladığım an yumuşacık yapıyor ki etkisini siz düşünün. Özellikle kuru ve karma ciltlerin bayılacağını düşünüyorum. 50 ml bir ambalajda ve kullan kullan bitmez.


Phytocenter Zgscarage Cream ( Leke Giderici Cilt Bakım Kremi)


* İçerisinde yine birçoğunuzun çok seveceği zeytinyağı, sarı kantaron, kudret narı, ardıç ve limon kabuğu yağları, E ve C vitamini bulunuyor. Hem leke giderici hem de cilde nemlilik, ışıltı ve canlılık veren bir krem.


doğal leke kremi


leke kremi tavsiye


* Yine vazelinimsi bir yapıda ve mis gibi doğal bir kokusu var açar açmaz o kokuyu alıyorsunuz. 50 ml lik bir ambalajda ve her cilt tipi için uygun bir krem. 


Özellikle bu içerikleri anam babam herkes çok sever. Çünkü eskiler vücudumuzdaki en ufak bir lekede, yarada veya kızarıklıkta kantaron yağını kullanırdı yada zeytinyağını bilirsiniz hala da kullanırız. İşte bunların hepsinin bir arada olduğu bir krem düşünün. Asla yanınızdan ayırmak istemezsiniz o derece.


O yüzden size tavsiye edebileceğim kıymetli bir marka oldu kendileri. Sitelerine ve ürünlerine detaylı bakıp inceleyebilirsiniz ve sorularınız olursa yine bana @pembedunyammm instagram hesabımdan ulaşabilirsiniz. Hızlıca dönüş yaparım :)


Sevgiler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad