Post Top Ad

Yaşam Alanlarınızı Düzenlerken Şık Bir Dokunuş Katan Dresuar Seçenekleri

 


Dresuar, ev ve iş yerlerinin antre başta olmak üzere birbirinden farklı alanlarında tercih edilir. Misafirlerinizi şık bir şekilde karşılamanızı sağlayan mobilyalar, işlevsellikleri ile de dikkat çeker. Aksesuarlar ile zenginleştirilerek modern ve yenilikçi bir görünüm kazandırır. Dekorasyon stiline göre kullanabileceğiniz bu ürünler, tasarımları ile ön plana çıkar. Evinizin düzeninden sorumlu olan dresuar çeşitleri, ihtiyaç ve beklentilerinizin ötesine geçer. Diğer eşyalarınız ile dekoratif bir uyum yakalamayı başarır. Divanev, dresuar tasarımları ile özgün ortamlar yaratır. Kişisel tarzınıza hitap eden bu mobilya çeşitleri, detayları sayesinde eşyalarınıza ev sahipliği yapar. Özel eşyalarınıza ayrı bir alan yaratırken, evinize şık bir dokunuş katmaya hazırsanız; başlayalım...


Evin Farklı Alanlarında Dresuar Kullanımı


Depolama alanı görevi görürken dekoratif etkisi ile de şık bir görünüm kazandıran dresuar modelleri, salon ve yatak odası gibi alanlarda da kullanılır. Antrede konumlandırılan bu mobilya, kapıdan girenleri şık bir şekilde karşılar. Cüzdan, anahtar ve çanta gibi eşyaları koyabileceğiniz bir alan tanır. Ayna ile kombinleyerek evden çıkmadan önce görünümünüzü kontrol edebilirsiniz. Ziyaretçilerinize evinizin tarzı hakkında fikir verir.


Yatak odasına yerleştirebileceğiniz bir dresuar, makyaj masası işlevi görür. Raf ve çekmecelerine kıyafetlerinizi koyabilir ve elinizin altında bulunmasını istediğiniz aksesuarları da yerleştirebilirsiniz. Konsol olarak değerlendirerek eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.


Salon dekorasyonunu bir bütün olarak gösteren bu eşyalar, çekmeceli alternatifleri ile göz doldurur. Yemek takımı, bardak ve masa örtüsü gibi eşyaları toplamak için kullanılır. Yemek masasının arkasında konumlandırılıp ayna ile birlikte kullanılarak atmosferi değiştirir.


Genellikle, büyük ve ferah banyolara yerleştirilen dresuarlar, havlu ve şampuan gibi malzemeleri depolar. Mobilyalar, kullanım alanlarına göre dekorasyonu değiştirip işlevsellikleri ile de göze çarpar.  

Estetik Dresuar Çeşitleri ve Dekorasyon Önerileri


Dresuar modelleri, sahip oldukları stil ile yaşam alanlarına şık bir atmosfer yaratır. İç açıcı bir ortam oluşturarak çeşitli aksesuarlar ile de süslenir. Ofis ve evlerin farklı bölümlerinde kullanılarak hem görünüm hem de fonksiyonellik açısından başrol oyuncusu olur. Yerleştirmek istediğiniz alanın büyüklüğünü göz önünde bulundurup renk ve tasarıma karar verebilirsiniz. Antrede portmanto, askılık ve şemsiyelik gibi eşyalar ile uyum sağlaması oldukça önemlidir. Birlikte kullanacağınız aksesuarlar ile denge oluşturması gerekir. Bulunduğu duvarı ayna ve tablo ile destekleyebilirsiniz. Sağ ve sol tarafını dekoratif objeler ile zenginleştirip görselliği güçlendirebilirsiniz. Mumluk, vazo, sepet, çerçeve ve mücevher kutusu ile doğal bir görünüm yakalar. Az eşya ile minimal bir dekorasyon yaratabilir ve modernizmin öncüsü olabilirsiniz. Mobilyanızın tasarımına göre üzerini dekore etmeniz gerekir. Bu durum, uyumlu bir dekorasyon oluşturur.


Tasarımı ile Büyüleyen Dresuar Modelleri


Her dekorasyon stiline uyum sağlayan mobilyalar, model açısından geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Ahşap görünümlü dresuar tasarımı ile doğal bir görünüm yaratabilirsiniz. Country, modern ve klasik tarzları ile evlerinizin dikkat çekici köşelerinden birini oluşturur. Görmek istemediğiniz köşeleri şık bir şekilde kapatır. Çekmeceli modelleri, eşyalarınızın güvenli bir şekilde depolanmasına destek olur. Renk ve detay çeşitliliği ile yerleştirildiği alana farklı bir hava katar. Aynalı dresuar tasarımları, yaşam alanlarının daha ferah bir görünüme sahip olmasını sağlar. Bu mobilyalar, size kişisel eşyalarınızı sergileme imkânı tanır. İstek ve ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde karşılayan dresuar modelleri, makyaj masası gibi amaçlar için de kullanılır.


Evinizin havasını değiştirecek tüm mobilyaları, Divanev'de bulabilirsiniz. Yaratıcı ve yenilikçi bakış açısı ile tasarlanan ürünleri inceleyebilir; geniş dresuar fiyatları arasından seçimizi zahmetsizce yapabilir ve dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

2 yorum:

  1. çok severim ama evde koyacak yer yok artık :-))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Dimi evler dolup yaşıyor bazen hiç yer kalmıyor :))

      Sil

Post Top Ad