Post Top Ad

Janssen Cosmetics Optimal Tinted Complexion Krem (Renkli Nemlendirici)

Janssen Cosmetics markasından önceki yazılarımda bahsetmiştim, buradan  bakabilirsiniz. Bir Alman markası olduğunu ve cilt bakım ürünlerinin de çok kaliteli ve güzel olduğundan da bahsetmiştim, o yüzden ürünlerini denedikçe ne kadar güzel performansları olduğunu sizlere de aktarmak istiyorum. 

Optimal Tinted Complexion Krem yani renkli nemlendirici de bunlardan biri ve tabi yine en sevdiğim ürünlerinden diyebilirim. Ürünün küçücük ambalajı olduğuna hiç bakmayın kendisi çok işe yarar bir ürün.. Öncelikle harika bir kokuya sahip ve cildime uygularken o miss kokusunu hissedince mutlu oluyorum. Nemlendiriciliği çok iyi hiç bir şekilde yağlandırma yapmıyor ve anında cilt rengine bürünüyor.


Medium diye geçen rengi ise cildimle hem uyumlu hem de cildime anında emilim sağlıyor. Hoş beyaz tenlilere de absürt duracağını hiç düşünmüyorum çünkü krem cilde dağıldıkça açılıyor ve cilt tonunu eşitliyor. Ayrıca ürün SPF10 içerdiği için cildi güneşe karşı da koruyor. Ben bu ürünü en çok makyaj altı bazı olarak kullanıyorum ve makyaj altı bazı çin mükemmel bir ürün diyebilirim. Kesinlikle öneririm.


Makyaj öncesi bu kremi cildime güzelce yedirip makyajımı uyguladığımda hem makyajım çok doğal hem de çok kalıcı oluyor. Cildime güzelce sabitleniyor..

Bu harika ürünü ve diğer Janssen Cosmetics ürünlerini buradan temin edebilirsiniz.

Sevgiler

22 yorum:

 1. Çok beğendim ürünü denemek istiyorum

  YanıtlayınSil
 2. Güzele benziyor, teşekkrüler.

  YanıtlayınSil
 3. renkli nemlendiricileri çok seviyorum, bende bb krem/renkli nemlendirici çekilişi yapıyorum beklerim canım bugün son gün :)

  YanıtlayınSil
 4. Çok güzel, ve benim faydalanabileceğim güzel bilgiler var. Sevgilerimle

  YanıtlayınSil
 5. Elimde testerları var bunun deneyeceğim

  YanıtlayınSil
 6. vuu çok güzel görünüyorr. BB kreme gerek kalmaz o zamann^^

  YanıtlayınSil
 7. son iki yazımda sen varsın kiiii görmedin de miiii :)

  YanıtlayınSil
 8. Bilmediğim bi marka. Ama o kadar güzel anlatmışsın ki ilgimi çekti. Açık rengini denemeliyim.

  YanıtlayınSil

Post Top Ad