Post Top Ad

Oriflame Temmuz Kataloğu Alışverişim

Ve canımmm Temmuz ayından yine herkese selamlar.. Dolu dolu selamlar hatta.. Bu ay benim için çok fazla önem taşıyor çünkü hem doğum günü ayım:)!!! Hem de tatil ayımız.. Yazın tam ortası ve sıcakların en bastırdığı zamanlar.. Hiç bitmese keşke..

Neyse öyle olunca Temmuz ayında tatil konseptli bir alışveriş de kaçınılmaz oluyor tabi. Hazır Oriflame alışverişim de yeni elime ulaşmışken neden birlikte incelemeyelim değil mi :)??

oriflame temmuz kataloğu

Oriflame Temmuz Kataloğu yine güzel sürprizlerle ve yeni ürünlerle doluydu.. Özellikle güneş bakım kremi ve bebek bakım ürünleri ön plandaydı. Ve Oriflame Katalog un olmazsa olmazı fırsat bölümü de yine bomba indirimlerle doluydu.

Ben önce kendimize daha önce aldığımız spf 50 korumalı güneş kremininin bir de bebekler ve çoçuklar için versiyonu olan Sun 360 Kids Cream (hem yüz hem de vücut için) güneş kremini aldım. Çok da iyi oldu çünkü bebeklerin cildi ekstra hassas olduğu için iyi bir güneş koruyucu şart! Umarım severek de kullanırız.. Yorumlarımı da kullandıktan sonra paylaşacağım.

bebek güneş kremi tavsiye

Yine tam bir yaz ojesi.. Hem eller hem ayaklara sür sür çık.. Fresh bir rengi ve hoş bir duruşu var. Hemen denediğim için söylüyorum. Çok isabetli bir seçim olmuş:)

en güzel ojeler

beyaz ojeler

Diğer kalan ürünlerim ise tamamiyle fırsat kataloğundan ve oldukça uygun fiyatlara geldi. Bunlardan biri top allık. Nostaljiye dönüp top allık aşkım depreşince hemen aldım yeniden :) Deneyip yorumlarımı sizlerle de paylaşacağım. Çok tatlı değiller mi..

oriflame top allık

Son olarak kokularıyla kalplerde raht kuran Milk&Honey serisinden duş jeli aldım. Tatile giderken de yanımda götüreceğim. Bu seriyi çok merak ediyordum bir yerden başlangıç yapayım dedim.

Işte benim Oriflame Temmuz Kataloğu alışverişimin özeti:) Sizler neler aldınız?? Var mı merak ettiğiniz ürünler? Bu arada üyelik ve siparişleriniz için Origüzellik sitesine başvurabilirsiniz:)

Sevgiler...

10 yorum:

Post Top Ad