Post Top Ad

Naturigin Organik Saç Boyası

Annelere alıştırdık saç boyamayı günü gelir gelmez boyamızı yapıyoruz :) Ben anneme Naturigin organik saç boyasını keşfettiğimden beri başka hiçbir boya kullanmadım çünkü çok memnun hatun, en iyi organik saç boyasını biliyor :) Gözleri yakmayan, beyazları tam kapatan ve uzun süre kalıcı formülüyle Naturigin organik saç boyası favorimiz.

naturigin organik saç boyası

Bizim rengimiz Naturigin 4.6 Copper Brown. Bakır kahverengi. Çok hoş ışıltılı bir bakır kahve. Saça adeta parlaklık ve canlılık veriyor. Biliyorsunuz ki Naturigin saç boyaları bitkisel saç boyası kategorisinde ve amonyak, sls, paraben ve türevleri içermiyor. Renk kapama ve beyaz kapama özelliği oldukça kuvvetli ve 12 organik ekstrat ve yağ içeriyor.

Annemin boya yapmadan önceki saçlarını ve sonraki halini aşağıdaki görselde görebilirsiniz. 

organik saç boyası

Sizler de bitkisel içerikli ve kalıcı parlık sağlayan Naturigin organik saç boyalarını denemek isterseniz hemen Ayışığı Organik sitesine uğrayabilirsiniz. Birçok renk çeşidi mevcut. Ayrıca takipçilerime özel %10 indirim kodu: AO-1ED922K1. Tüm kategorilerde kullanabilirsiniz :)

Sevgiler

12 yorum:

 1. Güle güle kullanılsınn😊

  YanıtlaSil
 2. gerçekten çok güzel ama organik saç boyalarının beyaz kapatmada etkili olmadığı söyleniyor ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. canım biz yaklaşık 2 senedir kullanıyoruz bu boyayı ve beyazları çok güzel kapatıyor :) markadan markaya değişiyorsa bilemem tabi :)

   Sil
 3. ümrancım renk mükemmel olmuş anneme göstericem mutlaka bu tonu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten ben bile bayıldım çok güzel oldu rengi mutlaka tavsiye ederim :)

   Sil
 4. Parlaklığı çok güzel, bayıldımm :)

  YanıtlaSil
 5. Hi dear welcome to my blog :)! I coming your blog now :)

  YanıtlaSil

Post Top Ad