Post Top Ad

Cecile Nail Colors 68 Numara

Cecile Nail Colors serisini duymayan yoktur heralde rengarenk bir seri ve bu serilerindeki ojelerini seviyorum. Bunlardan biri de 68 numaralı benim dünyama ışık tutan: pembe :)

Bu renk tatlı mı tatlı, simli sedefli bir yapıya sahip. İçinde gizli sedefler var ve güneşte falan parıl parıl parlıyor. İç açıcı bir rengi var renk skalası güzel.. Sürümü bence gayet kolay ve kuruma süresi de hızlı :) Bu serinin özelliği zaten kuruma süresinin çabuk olması ve benim gibi ivedi bi insan için büyük iyilik :) Öbür türlü olsa kesin bi yerlere çizdirip bozardım çünkü :)


Ve ben bu ojede ilk katta istediğim rengi aldım tekrar bi kat daha sürmedim ama isteyen sürebilir tabi.. Cecile ojelerinin güzel bir tarafı da istediğiniz çoğu yerde buluyor olmanız. Hem sanal mağazalarda, hem bi çok markette rahatlıkla bulabilirsiniz..

Sevgiler 


10 yorum:

 1. ben de bu akşam bir cecile süreceğim :-)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sür canım yakışır, senin ojelerine de bayılıyorum :)

   Sil
 2. Ne güzel bir renk o. Cecile markasına ait hiçbir ürün denemedim, en azından ojelerinden başlayarak denemek şart oldu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cecile oje konusunda başarılı canım nail art serisi özellikle favorim, denemelisin :) Lip stickleri de çok kalıcı bir ara onu da yazacağım

   Sil
 3. Ne guzel de yakışmış tatlım cok şeker bi renk :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim tatlım :) dimi çok şeker

   Sil
 4. Merhabaa, sizi(bloğunuzu) bi arkadaşımın bloğundan keşfettim, bloğunuzu çok sevdim ve gfc ile takibe aldım.. ^-^ Sizide, bloğuma ve blog keşif etkinliğime beklerim ^-^
  sanatinsaklisirlari.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba hoşgeldiniz ne çok sevindim tabiki bende bakıyorum hemen :))

   Sil
 5. ahhhh bayıldım ne kadar güzel bir renk o :-)

  sizi takibe aldım ilginizi çekerse sizi de bloğuma beklerim...

  http://suichenn.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim tabiki hemen bakıyorum :))

   Sil

Post Top Ad